Nie jesteś jeszcze członkiem? Dołącz już dzis
Zakładanie konta  

Importowanie modyfikacji z pliku html

#1
Plik HTML z zapisaną konfiguracją modyfikacji umożliwia szybką instalację potrzebnych dodatków, bez konieczności dodawania ich ręcznie z listy zainstalowanych modów. Uwaga - metoda ta działa w pełni tylko dla modyfikacji znajdujących się w Warsztacie Steam. Jeżeli missionmaker przewiduje mody spoza Warsztatu Steam, po konfiguracji z pliku HTML należy dodać ręcznie modyfikacje spoza Steam.
1. Pobieramy plik HTML udostępniony przez missionmakera na stronie, forum lub TeamSpeaku - standardowo pliki HTML pakujemy w archiwum *.rar, więc po pobraniu należy go wypakować.
2. Uruchamiamy launcher Army3.
3. Po uruchomieniu zaczekaj, aż launcher załaduje się do końca. Na dole z lewej strony pojawi się komunikat "mody są aktualne" [1].
4. Kolejny krok to przejście do zakładki "modyfikacje" i wciśnięcie przycisku "wyładuj wszystko" [2].
5. W prawym górnym rogu należy rozwinąć listę "zaprogramowana wartość" [3] i wcisnąć przycisk "importuj" znajdujący się na dole [4].
6. Ostatnim krokiem jest wybranie stosownego pliku HTML podanego na stronie przez missionmakera.
7. Jeżeli korzystamy z dopuszczonych modów klienckich (JSRS lub Shacktac) to możemy je dodać, istnieje również możliwość zapisania tak stworzonego presetu (zaprogramowana wartość).

Cała operacja zajmuje około minutę i mamy gwarancję, że nie pominiemy żadnej modyfikacji. Serdecznie zachęcam do wykorzystywania tej metody.

[Obrazek: html1.png]

[Obrazek: html2.png]
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości